Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv
Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv ligger i Zama område.
Parque Nacional de Tulum og Playa Paraíso er placeret 3 km og 3,1 km henholdsvis. Beliggende indenfor 15 minutter gå afstand fra Tulums centrum.
Hotellet tilbyder en terrasse, en balkon og et opholdsområde i værelserne. Værelserne tilbyder separat toilet og en bruser leveret i badeværelserne.
Café Cafe Galeria Tulum er ca. 100 meter fra stedet.
- Lokale seværdigheder
- Tulum Underwater1,2 km
- Cenote Caracon1,3 km
- Santitos1,1 km
- Terreno Expoferia750 m
- Mixik1,2 km
- Casa de la Cultura850 m
- Hernandez Gallery Tulum1,3 km
- Dos Aguas Park1 km
- Lufthavne
- Playa del Carmen lufthavn64 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Tørretumbler
På værelset
- Wi-Fi på værelserne
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel ved 11:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i det Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på det Condo•Aldea Zama•Tulum• Paramarv hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse